Porzelack brusná pasta extra hrubá Super Cut 31,1L

Kód: 523
Neohodnoceno
536 Kč 649 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.4.2020

Vysoce efektivní brusná pasta, zajišťující hladký a vynikající výsledek. Spolehlivý k odstraňování hlubokého poškrábání, renovaci zvětralých laků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento produkt také odstraní obtížné vady, jako rez z chromovaných dílů, nebo přechody po lakování. Šetrné k životnímu prostředí a vysoce efektivní, pro dokonalou úpravu laku - s leskem v prémiové třídě.

Použití: Před použitím důkladně protřepat. Tento produkt je vytvořen pouze pro strojní použití! Naneste malé množství na lešticí houbou, nebo kotouč z ovčí vlny a leštěte předem očištěný podklad s mírným tlakem s max. 2.000 U / min. Výsledky leštění jsou ovlivněny tlakem, množstvím pasty a počtu otáček. Na počátku procesu broušení, doporučujeme zpracovávat pastu s vyšším tlakem a při nízkých rychlostech. Později v snížení tlaku a při vysoké rychlosti otáček se dosáhne dokonalého výsledku.

Zbytky pasty jsou snadno odstranitelné suchým hadříkem z mikrovlákna. Produkt chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem!Teno výrobek je vhodný pro detailingové fandy.